Delopreality Logo
DÔVERA * EMPATIA * ĽUDSKOSŤ * OTVORENOSŤ * PROFESIONALITA
V ponuke je 21 nehnuteľností.

Realitná spoločnosť vznikla v roku 2015, máme však dlhoročné skúsenosti. Oblasti realít  sa venujeme od r. 2006. Kladieme dôraz na vybudovanie si obojstrannej DÔVERY - či už s klientom, ktorý byt predáva alebo klientom, ktorý byt kupuje. Našu prácu neberieme rutinne. EMPATIA je dôležitá a my si uvedomujeme emócie ľudí, či už ide o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti. Je to dôležitý krok v živote človeka, ktorý sa u väčšiny deje jeden, dvakrát za život. Pre nás je táto práca každodenným naplnením dňa, neustále sa učíme a zbierame vedomosti aby sme vedeli na sto percent zabezpečiť správnosť a bezpečnosť obchodu od začiatku až do konca. LUDSKY si uvedomujeme, že mnoho krát klienti nerozumejú terminológii, preto s nimi rozprávame a vysvetľujeme každý detail až kým si nie sme istí, že rozumejú každému kroku a tým sa ich nervozita, ktorá je spojená s týmto ich posunom v živote aspoň čiastočne uvoľní. V tejto práci sme OTVORENÍ, skutočnosti nezamlčujeme, všetko, čo je známe nám Vám povieme a pomôžeme pri hľadaní riešenia problému. Vzhľadom k tomu, že prácu vykonávame dlho, rozumieme jej a sme Profesionálni.

Team DELOP REAL

 

Prečo nepodpisujeme exkluzívne zmluvy?

Toto je otázka, ktorou sa zaoberám 13 rokov. Keď som pracovala v realitnej kancelárii, bola som poslaná na kurz AKO NABERAŤ BYTY DO EXKLUZIVITY, po ukončení jednodňového „kurzu“ som dostala certifikát a svojej šéfke som povedala, že tento certifikát schovám do šuflíka a nikdy ho nikomu neukážem lebo by som sa musela hanbiť. Prečo? Bola to iba manipulácia a vysvetľovanie ako dostať klienta tam, kam chcem ja. Napríklad slová ako....peniaze, bezpečnosť, zdravie........v komunikácii s klientom treba občas použiť vo vete pri nabádaní, prečo si vybrať práve mňa. Tieto sa mu uložia do podvedomia, spojí si ich s mojou osobou a sám nebude vedieť prečo, ale získam si jeho dôveru. BOL TO PRE MŇA VEĽKÝ ŠOK a ostala som znechutená.

Už od začiatku som mala problém s klientami podpisovať exkluzívne zmluvy a naozaj som nepodpísala ani jednu, za celých 13 rokov.

Je pravda, že sa pracuje pohodlnejšie a kľudnejšie ak si klient vyberie spoluprácu so mnou a neponúka byt prostredníctvom žiadnej inej kancelárie.

Na to však nemusím postaviť múr podpisom zmluvy o exkluzívnom predaji. Ak je klient so mnou spojný, neosloví inú kanceláriu a ak, tak po dohode so mnou. V prípade, že sa mi byt nedarí dlhšie predať, z akého dôvodu mám klientovi brániť v spolupráci aj s niekým iným?

Paradoxne, možno práve tým, že klienta nezaväzujem a nevyhrážam sa pokutou v prípade, že nebudem vedieť urobiť svoju prácu tak aby boli spokojné obidve strany, ešte sa mi nestalo, že ak som sa s klientom dohodla, on by dohodu porušil.

Klienti mi navrhovali, že mi niečo podpíšu. Ja som necítila potrebu takto postupovať.

Ak sa mi nedarilo dlhšie predať nehnuteľnosť, súhlasila som, že klient sa pokúsi nehnuteľnosť ponúkať prostredníctvom ešte jednej ním vybratej realitnej kancelárie s tým, že budú rovnaké podmienky a hlavne inzerovaná cena...... aby to bolo fér.

Stále som presvedčená, že ľudskosťou, férovosťou a poctivým konaním môžem dosiahnuť obojstrannú spokojnosť bez toho aby som klienta manipulovala a tlačila ho do podpisu zmluvy, ktorá nie je obojstranne výhodná....... nech sa to podá akokoľvek........

Denisa