Delopreality Logo
DÔVERA * EMPATIA * ĽUDSKOSŤ * OTVORENOSŤ * PROFESIONALITA
V ponuke je 12 nehnuteľností.

V tichej, príjemnej lokalite 4 izbový byt s loggiou za prijateľnú cenu

Cena:
155 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Vrakuňa
Ulica: Toplianska
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 74 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 3689
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt na Toplianskej ulici v príjemnej lokalite v časti Bratislava - Vrakúňa. Byt je v OV, má 74 m2 a nachádza sa na 2 nadzemnom podlaží ( 1 poschodie, pod bytom je ešte jeden byt).
Byt je pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, zateplenie, zrekonštruované spoločné priestory, nový výťah a vymenené stúpačky.

Byt je možné financovať aj prostredníctvom Hú a je kúpou voľný. K cene bude pripočítaný poplatok realitnej kancelárii vo výške 3 000 €, ktorý zahŕňa kompletný právny servis, poplatky spojené s prevodom nehnuteľnostu, poradenstvo a poradenstvo hypotékarneho špecialistu.

Mestská časť Vrakuňa leží na východ od centra Bratislavy, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a veľmi dobrú dostupnosť do centra mesta a do iných mestských častí. Nachádzajú materské, základné, stredné školy, knižnica, rôzne ihriská ako napr: dopravné, hokejbalové, pumptrack-ové, multifunkčné, workout-ové, beachvoleybalové, materské, základné, stredné školy, knižnica, obchody ako Billa, Lidl, Tesco. V blízkosti bytového domu sa nachádzajú zastávky MHD. Milovníci prírody určite ocenia Vrakunský lesopark, ktorý nadväzuje na oddychovú zónu v rámci dunajskej hrádze. Lesopark Vrakuňa je vhodná voľba na oddych pre celú rodinu. Poskytuje množstvo príležitosť tráviť voľný čas pre športovcov, rodiny s deťmi, seniorov. Nachádzajú sa tu ohniská na opekanie, rozhľadňa, detské ihriská pre malé deti, drevený hrad a lanovku pre menšie deti.
Zastávky MHD v blízkosti (Toryska, Hronska) – č. 71, 72, 75, 78, 87, 65, 67,

Maklér:

makler
Maklér:Denisa Rathouská
Telefón:0915952068
E-mail:denisa.rathouska-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.