Delopreality Logo
DÔVERA * EMPATIA * ĽUDSKOSŤ * OTVORENOSŤ * PROFESIONALITA
V ponuke je 7 nehnuteľností.

V zrekonštruovanom nízkopodlažnom dome s výťahom 4 izbový byt s výbornou dispozíciou

Cena:
242 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Ambroseho
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 88 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 2839
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt na 2 poschodí v štvorpodlažnom kompletne obnovenom bytovom dome s novým výťahom na Ambroseho ulici v lokalite Petržalka - Zrkadlový Háj.
Dom je obklopený zeleňou, umiestnený v tichej lokalite na konci slepej uličky s vyhradeným parkovaním prakticky len pre parkovanie obyvateľov domu vďaka zavedenej parkovacej politike.
Od hlavnej cesty je dom chránený iným obytným domom a zároveň sú blízko dostupné zastávky MHD.
Byt je v pôvodnom stave s čiastočnými úpravami, je obývateľný, ale aj ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Plocha bytu: úžitková 88 m2 (v tom loggia: 3,60 m2 a pivničná kobka na prízemí 2,60 m2) , 4 nepriechodné izby na dve svetové strany V/Z, kuchyňa s loggiou, priestranná vstupná hala, plastové okná, výhľady na zeleň.
Bytový dom je zateplený, zrekonštruovaná strecha, vymenené stúpačky, nový výťah (01-02/2023), komplexne obnovené vnútorné priestory (12-01/2023 dlažby, obklady, maľovanie), dva byty na poschodí (+dostupný kumbál vedľa výťahu), 8 bytov na schodišti (1 výťah), dve schodištia vo vchode, tichá slepá ulica len pre prístup a parkovanie obyvateľov dvoch vchodov, bezproblémové parkovania pred domom - zavedená parkovacia politika, ohradené moderné detské ihrisko vo dvore.
V OKOLIE výborná občianska vybavenosť: MHD zastávka 150m, zdravotné stredisko, 2x lekáreň 150m, potraviny Kraj 150m, Kaufland 400m, Draždiak 1000 m, DK Zrkadlový háj 150m, škôlky, školy...
Dom je možné financovať aj prostredníctvom Hú.

Maklér:

makler
Maklér:Denisa Rathouská
Telefón:0915952068
E-mail:denisa.rathouska-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.