Delopreality Logo
DÔVERA * EMPATIA * ĽUDSKOSŤ * OTVORENOSŤ * PROFESIONALITA
V ponuke je 7 nehnuteľností.

KRÁSNY 3 IZBOVÝ STAROMESTSKÝ BYT SO ZÁHRADOU A ĎALŠÍM NEBYTOVÝM PRIESTOROM NA BREHU DUNAJA

Cena:
497 500,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Vajanského nábrežie
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 102 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 2830
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj v historickej budove v centre mesta na Vajanského nábreží veľkorysý, veľmi príjemný 2,5 izbový byt s krásne upravenou záhradkou. Byt sa nachádza na prízemí, má výmeru 102,93 m2, pivnica má výmeru 13,20 m2.
K bytu prináleží ešte ďalšia miestosť s výmerou cca 20 m2 v pivničných priestoroch, ktorú je možné zrekonštruovať a upraviť na obchodný priestor s výdajným miestom, nakoľko je táto miestnosť orientovaná priamo na Vajanského nábrežie. Izby sú orientované do upraveného vnútrobloku so zeleňou a na záhradku.
Byt prešiel postupne rekonštrukciou, nové rozvody elektriny, plastové okná, podlahy, dlažby, zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc, chodba so špajzou, priestranná kuchyňa s kuchynskou linkou, bezpečnostné dvere, interiérové dvere. V byte je možné ponechať zariadenie podľa potreby.
Celý byt má veľmi príjemnú atmosféru.
Byt sa nachádza v lukratívnej lokalite v historickej časti Starého mesta na Nábreží Dunaja, 2 minúty od pešej zóny. Upravený dvor so zeleňou je spoločný pre vchody z ulíc Medená, Tobrucká a Vajanského nábrežie.
Výnimočne dobrá poloha s plnou pešou dostupnosťou obchodov, škôl, MHD, parkov, zdravotníckych zariadení, štátnych inštitúcií, kultúry, ako aj množstva reštauračných zariadení, múzeum, divadlá.....Voľný čas je možné tráviť na niektorom z množstva kultúrnych podujatí, posedením v miestnych kaviarničkách či reštauráciách, ale tiež príjemnými prechádzkami pri Dunaji. V blízkosti Kamenné námestie, v pešej dostupnosti Eurovea, Bratislavský hrad, Slovenské národné divadlo, Slovenské národné múzeum, osobný prístav...
Mestský život v úplnom centre Bratislavy, výborná dostupnosť MHD ponúkajúca priame spojenia s ostatnými časťami mesta.
Byt je možné financovať aj prostredníctvom Hú a je kúpou voľný.

Maklér:

makler
Maklér:Denisa Rathouská
Telefón:0915952068
E-mail:denisa.rathouska-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.