Delopreality Logo
DÔVERA * EMPATIA * ĽUDSKOSŤ * OTVORENOSŤ * PROFESIONALITA
V ponuke je 6 nehnuteľností.

V LUKRATÍVNEJ LOKALITE NA ŠTRKOVCI MONTOVANÝ RODINNÝ DOM

Cena:
400 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Teslova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 430 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 2682
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom so záhradou a átriom neďaleko Štrkoveckého jazera na Teslovej ulici v mestskej časti Ružinov - Štrkovec. Jedná sa o z časti podpivničený, jednopodlažný rodinný dom v radovej zástavbe troch domov. Má tvar pismena "L" a je to drevený montovaný dom s murovanou prístavbou. Postavený bol v roku 1967. Pred cca 15 rokmi prebehla v časti domu rekonštrukcia a bola zmenená dispozícia. V súčastnosti je dom rozdelený na dve samostatné bytové jednotky s možnosťou samostatného merania odberu elektrickej energie a samostatnými kotlami na výrobu teplej vody. Kúrenie je spoločné zabezpečené plynovým kotlom.
Prvá časť domu - 2 izbový byt s otvorenou dispozíciou, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, samostatná spálňa, chodba so šatníkovou skriňou, kúpeľňa (veľký sprchovací kút s WC). Táto časť domu je obývaná a je po rekonštrukcii (nové rozvody elektriny, vody, nový kotol na TUV, plastové okná, nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, nová sanita, šatníková skriňa, plávajúce podlahy).
Druhá časť domu (nutná rekonštrukcia) – 2 izbový byt s miestnosťou kde bola kuchyňa, priestranná obývacia izba, spálňa a hala (z ktorých je možný východ do átria za domom), kúpeľňa a samostatné WC. Táto bytová jednotka je neobývaná v pôvodnom stave s nutnosťou rekonštrukcie. V tejto časti domu je možný vstup do pivnice o rozlohe 30m2.

Dom je možné jednoduchou úpravou opäť prepojiť.
Podlahová plocha domu je 150m2 a nachádza sa na pozemku o rozlohe 430m2.
Na pozemku sú všetky IS.
Domy v radovej zástavbe sú od seba oddelené garážami s protipožiarnymi tehlovými stenami, ktoré zároveň tvoria veľmi dobrú zvukovú izoláciu.
Jednoduchá možnosť rekonštrukcie (výmeny stavebného materiálu).

Pozemok je situovaný vo výbornej a tichej lokalite blízko centra, v slepej časti ulice s množstvom zelene. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – MHD, školy, škôlky, Billa, Kaufland, nemocnica, NC Vivo, plaváreň a oddychová zóna Štrkoveckého jazera. Výborný je aj prístup do centra mesta, na diaľnicu a letisko. Priamo na Teslovej ulici (cca 300m) sa nachádza zdravotné stredisko s obvodným lekárom, internistom, pediatrom, detským ortopédom a i. + lekáreň. Oproti cez cestu (cca 20m) je zubná ambulancia.

Maklér:

makler
Maklér:Denisa Rathouská
Telefón:0915952068
E-mail:denisa.rathouska-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.