Delopreality Logo
DÔVERA * EMPATIA * ĽUDSKOSŤ * OTVORENOSŤ * PROFESIONALITA
V ponuke je 10 nehnuteľností.

VYNÍMOČNÝ BYT V ATYPICKEJ NOVOSTAVBE DUBRAVIA S VÝHĽADOM DO PARKU SO ZELEŇOU

Cena:
318 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Trhová
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 103 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 6
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 2349
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj krásny 3 izbový byt v novostavbe Dúbravia v príjemnom, tichom prostredí mimo hlavnej cesty a napriek tomu 5 minút pešou chôdzou na MHD spojenie do centra mesta a iných časti Bratislavy.
Unikátny bytový projekt Dubravia zaujme svojou jedinečnou architektúrou kladúcou dôraz na pohodlie a na estetiku, osadený v prostredí plnom zelene. K jeho plusom patrí tiež výborná poloha v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Dúbravke. Kvalitné bývanie zasadené do dobre fungujúceho rámca občianskej vybavenosti tu nájdu nielen rodiny, ale aj jednotlivci žijúci aktívnym životom. Dúbravka patrí medzi najzelenšiu bratislavskú mestskú časť, kde je po ruke všetko dôležité – školy a školské a predškolské zariadenia, športoviská, obchody, banky, pošta, ale aj rad príležitostí na kvalitné kultúrne vyžitie alebo na aktívny pobyt v prírode, úpätie Malých Karpát - blízko do lesa a prírody, kúpalisko Rosnička, fitness centrum, v pešej dostupnosti reštaurácie a skvelé nákupné možnosti - Lidl, OC Saratov, Billa, banky, lekáreň, drogéria, vinotéka, zmrzlináreň a gazdovský trh hneď pri dome, turistika v blízkom okolí, plávanie – plaváreň Iuventa s veľkým plaveckým bazénom a saunou, ľadový hokej a korčuľovanie v zimnom štadióne Dúbravka, štúdio jógy....kvalitná cestná infraštruktúra, rýchle napojenie na diaľnicu
Bytový komplex pozostáva z dvoch budov sústredených okolo centrálnej haly, z ktorej vedú dve schodiská a dva výťahy k bytom. Ku komfortu bývania prispieva veľkorysé poňatie spoločných priestorov, doplnková vybavenosť a integrované podzemné alebo vonkajšie parkovanie. Celý dom a spoločné priestory má kamerový systém.
Byt sa nachádza na 6 nadzemnom podlaží. Z dispozičného hladiska pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchyňou, dvoch samostatnych miestnosti, dvoch šatnikov, predsiene, chodby, kúpeľne a WC. Celková podlahová plocha bytu je 89,26 m2 + zasklenná loggia (s plochou 8,19 m2) a pivnična kobka, nachadzajúca sa v suterene Bytoveho domu (s podlahovou plochou 1,58 m2). Byt sa predava bez parkovacieho statia. Je možne k bytu dokúpiť vonkajšie parkovacie stojisko alebo garážové státie.
Okná bytu su hlinikove s izolačnym dvojsklom s vnútornymi žaluziami. Vstupné dvere do bytu su bezpečnostné, protipožiarne. Vnútorne dvere su plné, osadené v zarubniach. Podlahu obytnych miestnosti, šatnikov a chodby tvorí plávajuca laminatova podlaha. V kuchyni, v predsieni, v kúpeľni a vo WC je keramicka dlaźba. Na loggii je mrazuvzdorna dlažba.
Zariadenia bytu:
Rohová kuchynska linka na mieru so spotrebičmi Bosh (indukčna varna doska, zabudovaná mikrovlnná rúra, zabudovaná teplovzdušná rúra, zabudovaný digestor a zabudovaná chladnička s mrazničkou). Obklad za linkou je keramicka dlažba až po strop.
V kúpeľni je keramický obklad až po strop, výraznejši efekt dotvárajú dekorované rektifikované dlaždice Rako, serie Deco. Sučasťou kúpeľne je vaňa typu Duravit s nerezovou sprchovou bateriou, keramické umývadlo osadené v skrinke. WC je závesné typu Geberit, keramický obklad je do vyšky 1m.
Vykurovanie bytu je ústredné, príprava TUV je cetrálna. V byte sa nachádza vlastná odovzdávacia stanica tepla. Byt je vybavený realizovaným prívodom chladenia a odvodom kondenzu.
Byt je možné financovať aj prostredníctvom Hú.

Maklér:

makler
Maklér:Denisa Rathouská
Telefón:0915952068
E-mail:denisa.rathouska-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.