Delopreality Logo
DÔVERA * EMPATIA * ĽUDSKOSŤ * OTVORENOSŤ * PROFESIONALITA
V ponuke je 16 nehnuteľností.

Exkluzívne kancelárie na prenájom v industriálnom projekte MLYNICA

Cena:
650,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Turbínová
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 1
Podlahová plocha: 54 m2
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 1955
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Využite príležitosť a prenajmite si kanceláriu, ktorých je v ponuke priestorov na prenájom minimum. Kancelária, ktorá bude k dispozícii na prenájom od 1.8.2020 resp. dohodou možno aj skôr je umiestnená v polyfunčknom projekte MLYNICA, ktorý má originálnu architektúru, otvorené priestory a cítiť z neho štýl a tvorivosť architektov. Celý design projektu navrhol architektonický ateliér GUT GUT a môžete si ho pozrieť tu: www.mlynica.com Súčasťou projektu sú otvorené priestory, pripravované Co-workingové centrum, Event hall, v extereriéri pripravovaná "vagónová kaviareň".

Kancelária, ktorú máte možnosť si prenajať má 55m2 a je zariadená v originálnom industriálnom štýle. Celý priestor bol navrhnutý architektkou a kvalitne zrealizovaný v réžií majiteľa preistoru (stavebná spoločnosť) s použitím kvalitných materiálov. V priestore je priznaná kabeláž, na mieru vyrábaný drevený nábytok, kvalitné masívne dvere a parapety, kuchynská linka taktiež vyrobená z masívu je už vrátane umývačky a chladničky. Súčasťou priestoru sú originálne svietidlá, kvalitná sanita Laufen a pohľadový betón - treba vidieť a nasať atmosféru naživo.

V priestore vie veľmi komfortne fungovať 4- 6 kolegov + k dispozícii je vzdušná kuchynka + chill out zóna alebo "otvorená zasadačka". Spoločné priestory sú jedinečné a tento štýl pravdepodobne nikde inde nenájdete.
Priestor je vhodný pre každého, kto vie oceniť originalitu celého projektu, prípadne chce zaujať svojich klientov - architekti, reklamná agentúra, IT firmy. V tomto biznis centre však sídlia aj právnici, účtovníci či finační poradcovia. Celý projekt stavala "pre seba" známa a overená stavebná firma ISE, ktorá v priestoroch má taktiež svoje sídlo a kancelárie. V projekte sídli aj známa agentúra Istropolitana Ogilvy, Zaraguza, Apple Pie, ...
V roku 2018 získala Mlynica cenu za architektúru v kategórii „Občianske a priemyselné budovy”

Nehnuteľnosť je situovaná na Turbínovej ulici (medzi Rožňavskou a Vajnorskou), teda len kúsok od Národného boulingového centa, Farmárskej tržnice, Klientského centra na Tomášikovej ulici s výbornou dostupnosťou na diaľnicu.
Cena priestoru: 12 € bez DPH/m2 plus energie cca 70 €. Prenájom 2 parkovacích miest = 120€ plus DPH/mesiac, prenájom parkovacích miest je dobrovoľný a pre danú lokalitu odporúčaný. Mierna dohoda na cene pri dlhšej viazanosti možná.
Ojedinelá originálna ponuka a vzhľadom k jedinečnosti celého objektu a nadštandardne zariadeného priestoru aj vyníkajúca cena.

Maklér:

makler
Maklér:Denisa Rathouská
Telefón:0915952068
E-mail:denisa.rathouska-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.